My Favorite Movies


  IMMAKINTHISMONEYJUST's Rating My Rating
1
300 (2007,  R)
Click to Rate
2
American Pie 5: The Naked Mile (2006,  R)
Click to Rate
3
American Pie Presents - Band Camp (2005,  R)
Click to Rate
4
ATL (2006,  PG-13)
Click to Rate
5
Back to the Future (1985,  PG)
Click to Rate
6
Back to the Future Part II (1989,  PG)
Click to Rate
7
Back to the Future Part III (1990,  PG)
Click to Rate
8
Baby Boy (2001,  R)
Click to Rate
9
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006,  R)
Click to Rate
10
Coming to America (1988,  R)
Click to Rate
11
Date Movie (2006,  PG-13)
Click to Rate
12
Drumline (2002,  PG-13)
Click to Rate
13
Dreamgirls (2006,  PG-13)
Click to Rate
14
Friday (1995,  R)
Click to Rate
15
Friday After Next (2002,  R)
Click to Rate
16
Gone With the Wind (1939,  G)
Click to Rate
17
Grandma's Boy (2006,  R)
Click to Rate
18
I Am Legend (2007,  PG-13)
Click to Rate
19
Napoleon Dynamite (2004,  PG)
Click to Rate
20
Next Friday (2000,  R)
Click to Rate
21
Scarface (1983,  R)
Click to Rate
22
South Park: Bigger, Longer and Uncut (1999,  R)
Click to Rate
23
Spider-Man 3 (2007,  PG-13)
Click to Rate
24
Stomp the Yard (2007,  PG-13)
Click to Rate
25
The Benchwarmers (2006,  PG-13)
Click to Rate
26
The Godfather (1972,  R)
Click to Rate
27
The Godfather, Part II (1974,  R)
Click to Rate
28
We Were Soldiers (2002,  R)
Click to Rate
29
White Chicks (2004,  PG-13)
Click to Rate
30
You Got Served (2004,  PG-13)
Click to Rate
31
The Outsiders (1983,  PG)
Click to Rate
32
Shot (2001,  Unrated)
Click to Rate
33
Uncle Tom's Cabin (1927,  Unrated)
Click to Rate
34
Hurricane Season (2008,  Unrated)
Click to Rate
35
Waters Rising (2007,  Unrated)
Click to Rate
36
Killa Season (2006,  Unrated)
Click to Rate
37
Walk the Line (2005,  PG-13)
Click to Rate
38
Hancock (2008,  PG-13)
Click to Rate
39
The Dark Knight (2008,  PG-13)
Click to Rate
40
Scary Movie (2000,  R)
Click to Rate
41
Scary Movie 3 (2003,  PG-13)
Click to Rate
42
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments